BESTMONT      
 
O firmieMapa stronyKontakt
Bestmont
Oferta
Kontakt
  Kolumny, Praski do mięsa, Miniwieże, Formy do mięsa, Formy do pieczeni, Formy ażurowe, piec wędzarniczy  
     
     
     
     
  Smażalnik, Panierownica, Piec, Formierka, Mieszalnik solanki  
  Myjka do butów, Myjka do kijków, Myjka do cembrów, Myjka do pojemników, Śluza higieniczna, Sterylizator  
  Wózek wędzarniczy, Wywrotnica hydrauliczna, Kosz do noży  

 

Kolumny, Kolumny wędzarnicze, Kolumny parzelnicze, Praski do mięsaMiniwieżeFormy ażuroweFormy do pieczeni

Formy do mięsa

- Kolumny parzelnicze i wędzarniczo-parzelnicze - to modułowa, starannie zaprojektowana konstrukcja, która umożliwia poddawanie obróbce technologicznej wsadów mięsnych o łącznej masie do 600 kg.

- Miniwieże - do stosowania w małych zakładach mięsnych.

- Praski do mięsa.

- Siatki ażurowe - formy wykonane z nierdzewnej blachy, siatki lub drutu, pozwalające uzyskać indywidualne kształty obrabianych produktów.

- Duży wybór form, formy z logiem firmy, realizujemy zamówienia indywidualne.

Rekomendują Nas:

Michał Miller – dyrektor Zakładów Mięsnych KAWIKS w Patokach:
– Bardzo jesteśmy zadowoleni z kolumn wędzarniczo-parzelniczych, które od kilku laty kupujemy w sieradzkiej firmie BESTMONT. Są łatwe w obsłudze, bezawaryjne, a uzyskane z nich produkty po wprowadzeniu na rynek szybko zyskują akceptacje konsumentów. Zastosowanie w modułowych konstrukcjach kolumn wymiennych form umożliwia różnorodność produkcji. Dzięki urządzeniom formującym firmy BESTMONT wzbogaciliśmy nasza ofertę o nowe atrakcyjne wyroby.

Jan Gierlach – specjalista ds. inwestycji w Zakładach Mięsnych MYSŁAW w Mysłowicach:
– W firmie BESTMONT w Sieradzu kupiliśmy kilkadziesiąt rodzajów kolumn wędzarniczo-parzelniczych. Klientom szczególnie przypadły do gustu wyroby z naniesionym na zewnętrznej powierzchni logo MYSŁAW. Dzięki zastosowaniu form z logo nasze wyroby stały się bardziej zauważalne i, co najważniejsze, klienci częściej je wybierają niż produkty oferowane przez konkurencje. W najbliższym czasie chcielibyśmy wzbogacić nasz park maszynowy o następne kolumny z BESTMONT-u, z nowymi wzorami form.

Grzegorz Dworecki – właściciel Zakładu Przetwórstwa Mięsnego DWORECKI w Golejewie:
– Posiadam kilka kolumn wędzarniczo-parzelniczych sieradzkiej firmy BESTMONT. Uważam, ze są to bardzo udane pod względem konstrukcyjnym urządzenia, proste w obsłudze, a jednocześnie trwałe i bezawaryjne. Zakłady przetwórcze, które zdecydowały się na produkcje wyrobów blokowych, powinny zaopatrzyć się w kolumnę z BESTMONT-u. Na pewno na tym nie strącą. Równie udanym produktem firmy BESTMONTsiatki służące do wytwarzania wyrobów o określonych, powtarzalnych kształtach. Bogactwo wzorów jest tak duże, ze bez problemu metoda badania rynku można wybrać te najbardziej odpowiadające konsumentom.

Irena Żurawska, główny technolog DROBIMEX w Szczecinie:
Przed trzema laty zamówiliśmy w firmie BESTMONT w Sieradzu trzy kolumny wędzarniczo-parzelnicze, wyposażone w formy do produkcji wyrobów blokowych. W codziennym zastosowaniu sprawdzają się bez zastrzeżeń. Są funkcjonalne, nie sprawiają problemów w obsłudze, nie psuja się. To dobre urządzenia.

Marek Marcinek – kierownik zakładu LUKULLUS Przetwórstwo Mięsne w Leoncinie:
– Od dziesięciu lat zaopatrujemy się w firmie BESTMONT w kolumny wędzarniczo-parzelnicze z wymiennymi wkładami do produkcji wyrobów blokowych. Urządzenia te nie sprawiają żądnych problemów w eksploatacji, a gotowy produkt jest rozpoznawany przez konsumentów i chętnie kupowany. W najbliższym czasie nosimy się zamiarem rozszerzenia asortymentu o nowe wyroby blokowe. Nie będzie z tym kłopotu, gdyż wymienne wkłady kolumn pozwalają na szybka zmianę kształtu wyrobów i wybranie tych, które najbardziej przypadną do gustu naszym klientom.